About Us

fotowoltaika komfort

Komfort

Komfort i fotowoltaika?

Jeżeli właśnie zdecydowałeś się na instalację fotowoltaiczną, to słowo komfort jest ostatnim, które  przychodzi Ci do głowy. Jesteś pełen rozterek i wątpliwości, obawiasz się wyboru niewłaściwego instalatora, nieuczciwej wyceny,  braku profesjonalizmu, kosztów. Być może jesteś o krok od wycofania się z tego pomysłu. Nie rób tego! To najlepszy moment, aby stać się właścicielem słonecznej elektrowni. Zadzwoń do nas, aby poczuć się naprawdę…komfortowo. Odpowiemy na Twoje pytania, rozwiejemy wątpliwości, pomożemy podjąć decyzje dotyczące wyboru urządzeń, a wszystko w atmosferze wzajemnego zaufania i szacunku.

Zamów wycenę i nie obawiaj się nieuczciwych trików!

Profesjonalizm i uczciwe podejście do każdego projektu jest podstawą budowania naszej marki. Podejmując się realizacji, myślimy o efekcie końcowym, o kolejnej sprawnie działającej małej „elektrowni”. Kierując się naszym doświadczeniem, ocenimy Twoje potrzeby oraz możliwości, które daje Twój dom, czy budynek firmy. Nie pokryjemy dachu zbędnym „lasem paneli”, a jeżeli położenie budynku wyklucza efektywnie pracującą instalacje, powiemy Ci o tym. Czy już poczułeś się bardziej komfortowo?

Koszty spędzają Ci sen z powiek?

Jeśli tak, to zmień sposób myślenia. Rachunki za prąd to opłaty, które robią jedynie dziurę w Twojej kieszeni. Decydując się na instalację fotowoltaiczną, inwestujesz w swoją przyszłość, podwyższasz wartość swojej nieruchomości i stajesz się właścicielem elektrowni, która będzie służyła przez  dziesięciolecia. Pomożemy Ci w uzyskaniu dofinansowania, poinformujemy o dostępnych możliwościach korzystnych kredytów i leasingu, a także uldze podatkowej, z które możesz skorzystać. Czy ciężar na Twoich barkach stał się już znacząco lżejszy?

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Internet pełen jest szokujących informacji o instalacjach fotowoltaicznych, które nie tylko nie są efektywne, ale stają się prawdziwym źródłem zagrożenia. Te informacje w pełni oddają ciemną stronę firm fotowoltaicznych, jednak musimy Cię uspokoić – u nas bezpieczeństwo stoi na pierwszym miejscu. Nie uznajemy drogi na skróty, stosujemy ponadnormatywne systemy zabezpieczające, rekomendowane przez nas moduły są przebadane przez Polską Akademię Nauk, a kompletność naszych instalacji jest najważniejszą gwarancją bezpieczeństwa.

Serwis – czyli, wszystko w zasięgu ręki

Oświecony jest autoryzowanym dystrybutorem i serwisem falowników JFY Tech i dystrybutorem modułów fotowoltaicznych FuturaSun. Co to oznacza w praktyce? Kupujesz produkt w Polsce, na zasadach polskiego prawa handlowego, z polską gwarancją, a serwis przejmuje polska firma – Oświecony. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią prowadzić długich rozmów międzynarodowych i tygodniami czekać na dostawę uszkodzonego modułu. Wybór należy do Ciebie.

Jeśli choć przez chwilę poczułeś się komfortowo – zamów wycenę!

Zapisz się do newslettera