fbpx

ZAMÓW WYCENĘ

The maximum file size is 5mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w powyższym formularzu kontaktowym, w celu przygotowania i przekazania mi odpowiedzi na moją wiadomość

Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o adresie siedziby i pełnej nazwie administratora danych, o celu przetwarzania moich danych osobowych, a także o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia z baz danych Administratora. Oświadczam, że podanie moich danych osobowych nastąpiło dobrowolnie.

Panele fotowoltaiczne

Jednym z najbardziej popularnych systemów wykorzystujących odnawialne źródła energii są instalacje  fotowoltaiczne przetwarzające światło słoneczne na energię elektryczną.

Taryfa Dynamiczna

To taryfa funkcjonująca poza krajowymi Operatorami Systemu Dystrybucyjnego (OSD), dzięki której nawet niewielkie przedsiębiorstwa otrzymują dostęp do innowacyjnych, korzystnych rozwiązań energetycznych.

Systemy na podczerwień

Systemy grzewcze na podczerwień zrewolucjonizowały rynek grzewczy zarówno niezawodnym funkcjonowaniem jak i efektywnością cieplną. Łączą one prostą konstrukcję z niepowtarzalnym efektem słońca w domu.

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED należy do najnowszej generacji źródeł światła. Jego działanie opiera się na elektroluminescencji – zjawisko przemiany energii elektrycznej na światło.

Wybrane realizacje

Zgorzelec
Panele fotowoltaiczne
Turawa
Panele fotowoltaiczne
Strzelce Krajeńskie
Panele fotowoltaiczne
Raszowa
Panele fotowoltaiczne
 
18374

zamontowanych
kWp

 
2227

m2 zamontowanych
folii na podczerwień

 
2500

MWh rozliczonych
w Taryfie Dynamicznej

 
8086

obniżonych rachunków
za energię

Newsy

Przegląd ciekawostek, informacji ze świata energetyki.

Certyfikaty

Starannie wybieramy partnerów, z którymi współpracujemy. Profesjonalizm, który reprezentują, daje nam i naszym klientom gwarancję wysokiej jakości i całkowitego bezpieczeństwa realizacji.

Oświecony Sp z o.o. przyjęła rolę przewodnika po sferze energetyki, przeprowadzając osoby fizyczne i przedsiębiorców przez tajniki świata energetycznego, badając ich potrzeby i szukając najlepszych możliwości ich zaspokojenia. 

Oświecony Sp z o.o. już dzisiaj propaguje energetykę jutra – przemyślaną, oszczędną, proekologiczną

Kontakt

Dane teleadresowe:

ul. Kępska 7, 45-129, Opole
+48 533 811 533 - Infolinia

NIP: 7543061825
REGON: 161447087
KRS: 0000408995

info@oswiecony.pl