fbpx

ZAMÓW WYCENĘ

The maximum file size is 5mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w powyższym formularzu kontaktowym, w celu przygotowania i przekazania mi odpowiedzi na moją wiadomość

Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o adresie siedziby i pełnej nazwie administratora danych, o celu przetwarzania moich danych osobowych, a także o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia z baz danych Administratora. Oświadczam, że podanie moich danych osobowych nastąpiło dobrowolnie.

O nas

Współczesny świat pełen jest sprzeczności i kontrastów. Z jednej strony codziennie docierają do nas wiadomości o rozwoju sztucznej inteligencji, drukarkach 3D wytwarzających dowolne przedmioty z różnorodnych materiałów i odtwarzaniu narządów z komórek macierzystych. Jest też inna strona współczesności: zasnute smogiem niebo i zatruwane środowisko naturalne – stan, którego nie możemy zaakceptować.

Klucz do zmian mamy jednak w zasięgu ręki. Nowoczesne technologie kształtują innowacyjne rozwiązania, pozwalające ograniczyć zużycie energii, systemy oparte na odnawialnych źródłach energii są szansą do powstrzymania degradacji naszego ekosystemu. XXI wiek oprócz wyzwań podarował nam także nowe możliwości.

Umiejętne gospodarowanie źródłami energii, ich maksymalne wykorzystanie oraz optymalizacja zużycia energii elektrycznej, cieplnej i gazu, to tematy, które absorbują mnie od lat. Systematyczne usprawnianie układów energetycznych to moja pasja i cel, będący moim drogowskazem. Nasza przyszłość to NOWA ERA W ENERGETYCE, gdzie każdy wytwarza czystą energię elektryczną i cieplną na własne potrzeby. To moja wizja przyszłości, oparta na szacunku do środowiska naturalnego oraz świadomym i odpowiedzialnym zarządzaniu naszą wspólną planetą.

Oświecony Sp z o.o. przyjęła rolę przewodnika po sferze energetyki, przeprowadzając osoby fizyczne i przedsiębiorców przez tajniki świata energetycznego, badając ich potrzeby i szukając najlepszych możliwości ich zaspokojenia. Nasze profesjonalne wsparcie i rzetelna informacja oparte są na doświadczeniu i szerokiej wiedzy. Dbając o najwyższą jakość usług, współpracujemy z partnerami technologicznymi, których podstawową dewizą jest jakość.

Otaczamy odbiorców kompleksową opieką, budując relacje oparte na zaufaniu i bezpieczeństwie. Nasze wsparcie obejmuje także aspekty prawne, działania informatyczne i marketingowe, a chcąc się rozwijać szukamy nowych dróg jeszcze lepszego zarządzania procesami energetycznymi.

Oświecony Sp z o.o. już dzisiaj propaguje energetykę jutra – przemyślaną, oszczędną, proekologiczną. Przekazujemy Państwu przewodnik do naszego Oświeconego świata, zapraszając do poznania rynku energetycznego  oraz możliwości jakie przed nami otwiera.

 

Prezes Oświecony Sp. z o.o.

Oświecony Sp z o.o. przyjęła rolę przewodnika po sferze energetyki, przeprowadzając osoby fizyczne i przedsiębiorców przez tajniki świata energetycznego, badając ich potrzeby i szukając najlepszych możliwości ich zaspokojenia. 

Oświecony Sp z o.o. już dzisiaj propaguje energetykę jutra – przemyślaną, oszczędną, proekologiczną

Kontakt

Dane teleadresowe:

ul. Kępska 7, 45-129, Opole
+48 533 811 533 - Infolinia

NIP: 7543061825
REGON: 161447087
KRS: 0000408995

info@oswiecony.pl