fbpx

ZAMÓW WYCENĘ

The maximum file size is 5mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w powyższym formularzu kontaktowym, w celu przygotowania i przekazania mi odpowiedzi na moją wiadomość

Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o adresie siedziby i pełnej nazwie administratora danych, o celu przetwarzania moich danych osobowych, a także o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia z baz danych Administratora. Oświadczam, że podanie moich danych osobowych nastąpiło dobrowolnie.

Instalacja fotowoltaiczna. Ile kosztuje? Jak działa? Czy się opłaca?

...

Przy wyborze instalacji warto zdać się na doradztwo sprawdzonej, doświadczonej firmy, specjalizującej się w tej branży.

Przedstawiciele firm zajmujących się montażem instalacji i doradztwem zwracają uwagę m.in., aby nie stosować najtańszych, często najbardziej awaryjnych komponentów, skoro równocześnie decydujemy się na inwestycję długoterminową, która zwraca się po kilku latach.
Krzysztof Gibek, prezes Oświecony.pl:

„W obecnych czasach obserwujemy bardzo NIEBEZPIECZNE zjawisko obniżania cen instalacji kosztem jej podstawowych komponentów. Jedynym warunkiem wypłaty odszkodowania oraz uznania gwarancji jest KOMPLETNA instalacja!
Decydując się na instalację fotowoltaiczną musimy pamiętać, że budujemy ELEKTROWNIĘ i musimy zwrócić szczególną uwagę na swoje BEZPIECZEŃSTWO!
Pamiętajmy o wysokiej klasy zabezpieczeniach, ekwipotencjalizacji, skutecznym uziemieniu, właściwych przekrojach przewodów i ognioodpornych, dwuszybowych modułach.

Jeżeli potrzebujesz instalację 100% kompletną i 140% bezpieczną skontaktuj się z nami!”

...

Czytaj więcej na: NTO »

Źródło: https://nto.pl/instalacja-fotowoltaiczna-ile-kosztuje-jak-dziala-czy-sie-oplaca/ar/c9-15145660

Oświecony Sp z o.o. przyjęła rolę przewodnika po sferze energetyki, przeprowadzając osoby fizyczne i przedsiębiorców przez tajniki świata energetycznego, badając ich potrzeby i szukając najlepszych możliwości ich zaspokojenia. 

Oświecony Sp z o.o. już dzisiaj propaguje energetykę jutra – przemyślaną, oszczędną, proekologiczną

Kontakt

Dane teleadresowe:

ul. Kępska 7, 45-129, Opole
+48 533 811 533 - Infolinia

NIP: 7543061825
REGON: 161447087
KRS: 0000408995

info@oswiecony.pl