Usługi prawne

Usługi prawne

Prawo energetyczne w Polsce jest skomplikowane i nie jest łatwo poruszać się w przepisach dotyczących tej gałęzi gospodarki. Posiadamy szeroką wiedzę na temat prawnych aspektów systemu energetycznego, co pozwala nam na dzielenie się naszym doświadczeniem w formie doradztwa i wspierania klientów indywidualnych, przedsiębiorców jak również instytucji. Udzielamy m.in. pomocy przy zawieraniu umów dotyczących sprzedaży energii, dostępu do sieci przesyłowych czy służebności przesyłu. Nasi eksperci czuwają nad prawidłowym przebiegiem procesów prawnych, które realizowane są na rynku energetycznym, jak również opiniują dokumenty w oparciu o indywidualny stan faktyczny.

Usługi prawne wiążą się nie tylko ze sporami sądowymi, nasze wsparcie kierujemy również na alternatywne metody rozwiązywania konfliktu. Skutecznym narzędziem w eliminacji sporu jest mediacja. Aktywne uczestnictwo w dialogu bezstronnego i neutralnego mediatora jest kluczem do wypracowania przez strony wzajemnie akceptowanego porozumienia i rozwiązania konfliktu. Z naszą pomocą z łatwością przeprowadzisz swoją firmę przez zawiłości prawne rynku energetycznego.

Czy wiesz, że jeśli przedsiębiorstwo energetyczne wybudowało urządzenie przesyłowe na Twojej nieruchomości, to możesz ubiegać się o wynagrodzenie za ustanowienie służebności przesyłu?

Ładowanie...